Võrdle kuulutusi

Võrdle
Võrrelda saab ainult 4 kuulutust. Iga uus kuulutus, mis lisandub võrdlusesse, vahetab esmese võrdlusesse lisatud kuulutuse välja.

Teenused

Kinnisvara müügi konsultatsioon

Nõustame turvalist kinnisvara ostmist ja üürimist nii eraisikutele, kui ettevõtetele. Pakume kinnisvara konsultatsiooni teenust isikutele, kes soovivad enda kinnisvara ise müüa. Lisaks pakume kinnisvara põhjalikku taustauuringut ja analüüsi. Organiseerime professionaalse pildistamise ja videoteenused (valikuline ja hind kokkuleppel). Nõustame reklaami koostamist (eelarve) ja reklaamimise võimalusi. Nõustamine 50€/h

Kinnisvara müügi ja renditeenuse vahendamine

Pakume läbipaistvat kinnisvara müügi teenust, mille käigus oleme põhjalikud ja ausad. Teeme kindlaks, et dokumentatsioon oleks müügiks korras ja puuduksid takistused notari juures tehingu vormistamisel ning üle andmisel. Kinnisvara müügi vahendustasu on 4% müügisummast. Vahendustasu on muutuv sõltuvalt objektist.

Kinnisvara alaline õigusabi

Pakume õigusabi erinevate kinnisvaraga seotud juhtudel. Olgu selleks pere sisesed lahkhelid pärandvaraga või abielulahutuse korral kinnisvara jagamine. Samuti kuidas ja millal on kõige targem kinnisvara müüa või osta. Kuidas on tark makse tasuda ja palju muud. Teeme koostööd oma ala spetsialistidega!

Kinnisvara puhastusteenus

Millal kasutada kinnisvara puhastusteenust?

Kinnisvara puhastusteenust soovitame kindlasti kasutada enne kinnisvara müüki panemist ja pildistamist. Kui soovid koristusvaba päeva või niisama enda jaoks

Koristame kodu Sinu eest!